![ΓΕΝ-ΓΙΑΝ-ΠΑΠ-(1)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/06/ΓΕΝ-ΓΙΑΝ-ΠΑΠ-1-1-696x391.jpg)
Στο Μακροχώρι και στη φιλόξενη αίθουσα δεξιώσεων “Σείριος” γιόρτασε χθες το βράδυ τα 50ά του γενέθλια ο νομικός και επικεφαλής της ελάσσονος αντιπολίτευσης Δ. Βέροιας κ. Ιωάννης Παπαγιάννης.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Αρκετοί ήταν οι φίλοι που τίμησαν τον αγαπητό δικηγόρο, επιφανείς αλλά και ανώνυμοι πολίτες.
Χαρακτηριστική ήταν η παρουσία του πρώην νομάρχη Θεσσαλονίκης κου Παναγιώτη Ψωμιάδη όπως και του αντίστοιχου πρώην της Ημαθίας κου Κώστα Καραπαναγιωτίδη, οι οποίοι ευχήθηκαν και τραγούδησαν αφιερώνοντας στον εορτάζοντα.