![matsoukis](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/10/Ματσούκης-696x391.jpg)
Αποχώρησε πριν λιγες ώρες από την ομάδα του Μακεδονικού Πλατάνου ο πολύτιμος μέσος Στέλιος Ματσούκης, για προσωπικούς λόγους.
Ο έμπειρος παίκτης δήλωσε στον Έμβολο: “Φεύγω από την ομάδα του Πλατάνου για καθαρά προσωπικούς μου λόγους, κρατώντας μόνο καλές αναμνήσεις και φίλους το σύντομο διάστημα που πρόσφερα τις υπηρεσίες μου στην ομάδα. Εύχομαι ο Μακεδονικός να βρει το δρόμο που του αρμόζει και να πετύχει τους στόχους του”.