![ασθενοφόρο](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/09/ασθενοφόρο-1.jpg)
Θανατηφόρο τροχαίο σημειώθηκε στις 2 τα ξημερώματα στο 6ο χλμ. της δημοτικής οδού Κουλούρας – Μελίκης, στην Ημαθία.
Σύμφωνα με την αστυνομία, Ι.Χ. αυτοκίνητο που οδηγούσε άνδρας, 21 ετών, εξετράπη της πορείας του και προσέκρουσε σε δέντρο. Ο νεαρός οδηγός διακομίστηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Βέροιας όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του.
Προανάκριση για τις ακριβείς συνθήκες του δυστυχήματος διενεργεί το Τμήμα Τροχαίας Βέροιας.