![DSC08804](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/01/DSC08804-696x391.jpg)
Άρχισε από σήμερα 25/1/2018 η κινητοποίηση των αγροτών της περιοχής Βέροιας, που εκφράστηκε με την παράταξη τρακτέρ και γεωργικών οχημάτων κάτω από τον κόμβο της Κουλούρας της Εγνατίας Οδού.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Η κάμερά μας βρέθηκε το αποψινό πρώτο βράδυ στο συγκεκριμένο σημείο, καταγράφοντας εικόνες και βίντεο. Η θερμοκρασία που επικρατεί γύρω στις 8 το βράδυ είναι ιδιαίτερα χαμηλή περί τους 2°C, με τους γεωργούς και τα τρακτέρ από αύριο όπως δηλώνουν οι επικεφαλής της συντονιστικής επιτροπής που πρόσκειται στην Πανελλήνια Επιτροπή Αγροτικών μπλόκων, να αυξάνουν την προσέλευσή τους.