![FILOPT-GYN-ALEX-(44)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/01/FILOPT-GYN-ALEX-44-696x522.jpg)
Σε μία ζεστή ατμόσφαιρα πραγματοποιήθηκε η όμορφη εκδήλωση του Φιλοπρόοδου και Φιλόπτωχου Συλλόγου Γυναικών Αλεξάνδρειας για την κοπή της καθιερωμένης βασιλόπιτας και την συγκέντρωση μελών και φίλων του, στην αίθουσα δεξιώσεων “Μούσες” στο Νησέλι Ημαθίας.
Ρεπορτάζ: Αγαθούλα Γεωργιάδου
Την εκδήλωση πλαισίωσε μουσικά η γνωστή ορχήστρα του κ. Χρήστου Λαζαρίδη και η διασκέδαση έφτασε στα ύψη με την μοναδική φωνή της τραγουδίστριας Έφης Λαζαρίδου.
Ξεχωριστό ενδιαφέρον είχε και η παρουσίαση ποντιακών χορών από τα μέλη του Συλλόγου Ποντίων Αλεξάνδρειας.
Δείτε το ρεπορτάζ της εκδήλωσης παρακάτω: