![ΔΕΥΑ Αλεξανδρειας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/04/ΔΕΥΑ-Αλεξανδρειας.jpg)
Ο Πρόεδρος της ΔΕΥΑ Αλεξάνδρειας ανακοινώνει πως στα πλαίσια του καθαρισμού των φρεατίων υδροσυλλογής που πραγματοποιείται από την επιχείρηση της ΔΕΥΑ Αλ, στις 10/08/2021 ημέρα Τρίτη και ώρα από 07:30 π.μ εως 13:00 η ΔΕΥΑ Αλεξάνδρειας θα προβεί στον καθαρισμό των φρεατίων υδροσυλλογής του Δήμου Αλεξάνδρειας .
Παρακαλούνται οι οδηγοί να μην σταθμεύουν τα οχήματα τους πάνω στα φρεάτια.
Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας .