![15683376_1612761442365084_650197082_n](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/12/15683376_1612761442365084_650197082_n-696x392.jpg)
Κάλαντα απο τον Πόντο έψαλαν σε όλο το χωριό τα παιδιά της Ευξείνου Λέσχης Χαρίεσσας!
Με θερμή υποδοχή, γλυκά και δώρα τους υποδέχτηκαν στο Κοινοτικό κατάστημα του χωρίου ο Πρόεδρος κ. Σιδηρόπουλος Δημήτριος, ο Δημοτικός Σύμβουλος Γαιτανίδης Θεόδωρος και η τοπική σύμβουλος Κουμλίδου Μαίρη, μικροί και μεγάλοι είχαν την ευκαιρία να ανταλλάξουν ευχές για τις Άγιες μέρες των Χρστουγέννων, ένω ανανέωσαν το ραντεβού τους για το αυριανό Χριστουγεννιάτικο Ρεβεγιόν στις 8 το βράδυ στο οικογενειακό κέντρο Παρθενώνας.