![ΠΥ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/07/ΠΥ.png)
Η Πυροσβεστική Υπηρεσία Αλεξάνδρειας ευχαριστεί την εταιρεία «ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΤΣΟΥΔΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε.» για την άμεση εξυπηρέτηση, επανειλημμένα και αφιλοκερδώς, σχετικά με την αποκατάσταση βλαβών σε ελαστικά των οχημάτων της Υπηρεσίας μας.
Η Πυροσβεστική Υπηρεσία Αλεξάνδρειας ευχαριστεί την εταιρεία «ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΤΣΟΥΔΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε.» για την άμεση εξυπηρέτηση, επανειλημμένα και αφιλοκερδώς, σχετικά με την αποκατάσταση βλαβών σε ελαστικά των οχημάτων της Υπηρεσίας μας.