![SPK_0037](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/06/SPK_0037.jpg)
Με μια ιδιαίτερα ποιοτική παράσταση κλασικού και σύγχρονου χορού ολοκληρώθηκε για φέτος μια ακόμη γόνιμη χρονιά στο Δημοτικό Ωδείο Νάουσας. Η παράσταση, σε συνεργασία με το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Δ.Ω.Ν., πραγματοποιήθηκε στο κατάμεστο Δημοτικό Θέατρο την Κυριακή 19 Ιουνίου 2022. Την διδασκαλία και τις χορογραφίες επιμελήθηκαν οι καθηγήτριες κ. Κέλλυ Καλογήρου-Ράλλη και κ. Στέλλα Μαλιούφα.
Στην παράσταση παρευρέθηκαν ο Δήμαρχος Νάουσας κ. Νικόλας Καρανικόλας και οι Αντιδήμαρχοι κ. Δώρα Μπαλτατζίδου, κ.Γιώργος Τριανταφύλλου και κ. Βασίλης Τζουβάρας.