![ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/02/ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ-ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ-ΔΗΜΑΡΧΟΥ-ΝΑΟΥΣΑΣ-696x391.jpg)
Η Ένωση Πολιτών Ημαθίας(Ε.Π.Η.) στα πλαίσια των επαφών της με τους θεσμικούς φορείς του τόπου μας επισκέφθηκε τον Δήμαρχο Νάουσας κ. Νικόλα Καρανικόλα.
Στη συνάντηση ο Δήμαρχος ενημερώθηκε για την ταυτότητα της Ε.Π.Η., τον σκοπό ίδρυσής της και τις αρχές που την διέπουν. Του επιδόθηκε η ιδρυτική διακήρυξη της Ε.Π.Η.
Το κλίμα ήταν θετικό και η επαφή πολύ εποικοδομητική. Την Ε.Π.Η. εκπροσώπησαν οι Αθανάσιος(Σάκης) Φερλαχίδης και η Μαρία Ιωσηφίδου.
Εκ της Ε.Π.Η.