![Βολ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/12/Βολ-ΓΑΣ-ΜΕΛΙΚΗ.jpg)
Την χθεσινή ήττα από τη Βέροια στις κορασίδες με 3 – 0 σετ, σήμερα οι παγκορασίδες μας κέρδισαν με το ίδιο σκορ την αντίστοιχη ομάδα της Βέροιας.
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3 – 0. Αγωνίστηκαν οι Κορασίδες Καλιανιώτη, Μπαρτζώκα, Γκαμάνη και οι Παγκορασίδες Γιαννοπουλου, Παυλοπούλου, Γκέκα, Μπούσκα, Νικολαΐδου, Χαβέλα, Κουφοπούλου, Καρανάσιου, Χολίδου, Παπαδοπούλου.
Προπονητής: Τσαγκαλίδης Επαμεινώνδας.