![DSC_4206](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/07/DSC_4206-696x465.jpg)
Με κέφι, μπόλικο παιχνίδι και τιμητικές βραβεύσεις, το 2ο καλοκαιρινό μπασκετικό καμπ του ΓΑΣ Αλεξάνδρεια έφτασε στο τέλος του.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Η τελετή λήξης έγινε στο κλειστό γυμναστήριο του 2ου Γυμνασίου, έδρα διεξαγωγής του Καμπ, με την παρουσία προπονητών, παιδιών και γονέων. Η αυλαία έπεσε σε πανηγυρικό τόνο, με βραβεύσεις, πολλά χαμόγελα και ανανέωση του ραντεβού για τον επόμενο θεσμό το καλοκαίρι του 2022.