![](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/10/received_920406778832179.jpeg)
Αρωγός στην προσπάθεια του κοινωνικού φαρμακείου και του τμήματος Ερυθρού Σταυρού της πόλης μας, για τη συλλογή πλαστικών καπακιών μπουκαλιών κάθε είδους.
Η πρώτη παράδοση έγινε σήμερα. Και συνεχίζουμε, για αυτό καλούμε τα μέλη μας όπως φίλους/ες να συμμετάσχουν στην υπέροχη αυτή προσπάθεια! Παράδοση στο Betty’s House.
Επίσης κάνουμε γνωστή την ανάγκη για φάρμακα που πιθανόν θα θέλατε να δωρίσετε.
ΜΕ ΤΙΜΗ ΤΟ ΔΣ