![ΕΕΕΕΚ_ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ1 ΕΕΕΕΚ_ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/03/_ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-e1571323374392.jpg)
Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Αλεξάνδρειας θα ήθελε να ευχαριστήσει θερμά τον επαγγελματία φωτογράφο της Αλεξάνδρειας κ. Ουσταμπασίδη Ιωάννη, η συμβολή του οποίου υπήρξε ιδιαιτέρως πολύτιμη για την πραγματοποίηση της εκπαιδευτικής δράσης, στα πλαίσια του ευρωπαϊκού eΤwinning έργου ¨Special Colors¨.
Στις 9/11/2021, ομάδα μαθητών και εκπαιδευτικών, στην τοποθεσία Σιδηροδρομικός σταθμός Αλεξάνδρειας, με τη καθοδήγηση και τις επαγγελματικές του συμβουλές, πραγματοποίησαν φωτογραφικές λήψεις με κυρίαρχη θεματική «τα ιδιαίτερα χρώματα του φθινοπώρου».