![21.05.2021 Εργασίες_γήπεδα τέννις](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/05/21.05.2021-Εργασίες_γήπεδα-τέννις-696x392.jpg)
Τις εργασίες συντήρησης που πραγματοποιούνται αυτές τις ημέρες στα γήπεδα τένις στο Αθλητικό Κέντρο στο Άλσος του Αγίου Νικολάου επίβλεψε σήμερα, Παρασκευή 21.05.2021, ο Δήμαρχος Νάουσας Νικόλας Καρανικόλας, παρουσία του Αντιδημάρχου Νεολαίας, Παιδείας και Αθλητισμού Γιώργου Τριανταφύλλου.
Οι εργασίες αφορούν ελαιοχρωματισμούς και συντήρηση των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων και αναμένεται να ολοκληρωθούν τις επόμενες ημέρες.