![Εμπορικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας Εμπορικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/10/emporikos-syllo-alex-eks2-696x409.jpg)
Ο Εμπορικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας προσκαλεί τους γονείς και τα παιδάκια για την καθιερωμένη χριστουγεννιάτικη παιδική γιορτή που θα πραγματοποιηθεί την
Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 6:00 μ.μ., στο φουαγιέ του Πνευματικού – Πολιτιστικού Κέντρου Αλεξάνδρειας, προσφέροντας αρτοσκευάσματα και γλυκίσματα από τα καταστήματα της πόλης μας.
Επίσης σας περιμένουν δώρα, εκπλήξεις, τρελό χορό και παιχνίδια για μικρούς και μεγάλους.
Με εκτίμηση
ΤΟ Δ.Σ.