![Συγκέντρωση και πορεία μαθητών στο Ναύπλιο](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/10/Συγκέντρωση-και-πορεία-μαθητών-στο-Ναύπλιο-696x376.jpg)
Δείτε την είδηση – πλάνα στο βίντεο:
Συγκέντρωση και πορεία μαθητών στο Ναύπλιο
Μαθητές συμμετείχαν στη συγκέντρωση και πορεία που διοργάνωσε η Συντονιστική Επιτροπή των Σχολείων που τελούν υπό κατάληψη στο Ναύπλιο, την Πέμπτη 1 Οκτωβρίου 2020. Η συγκέντρωση έγινε στο χώρο των σχολείων ακολούθησε πορεία που πραγματοποιήθηκε με συνθήματα, πανό και καπνογόνα με μεγάλη συμμετοχή. Η πορεία κατευθύνθηκε στην Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αργολίδας και στην συνέχεια στο κτίριο της Περιφερειακής Ενότητας Αργολίδας στην παραλιακή Ναυπλίου Νέας Κίου.
ΑΠΕ-ΜΠΕ/ΜΠΟΥΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ