![PtD](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/04/PtD-1-696x401.jpg)
Δείτε την είδηση – πλάνα στο βίντεο:
«Λέμε όχι στο Σχολικό Εκφοβισμό»
Ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας Προκόπης Παυλόπουλος παρευρέθηκε στην τελετή βράβευσης των νικητών του 6ου Πανελλήνιου Ψηφιακού Διαγωνισμού με θέμα: «Λέμε όχι στο Σχολικό Εκφοβισμό» που πραγματοποιήθηκε στο Μουσείο της Ακρόπολης.
ΟΜΙΛΗΤΕΣ Κωνσταντίνος Φίλης, διευθυντής του Διεθνούς Κέντρου Ολυμπιακής Εκεχειρίας Φάνη Πάλλη Πετραλιά Προκόπης Παυλόπουλος, Πρόεδρος της Δημοκρατίας.
απε-μπε/Κ.ΣΟΡΟΒΟΣ