![Screenshot_1528](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/06/Screenshot_1528.png)
Την πλατεία Αμπελοτοπίων, επισκέφθηκε ο δήμαρχος Αλεξάνδρειας Παναγιώτης Γκυρίνης, για να παρακολουθήσει την εγκατάσταση του αναδόχου για την εκτέλεση του έργου “ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΤΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΑΜΠΕΛΟΤΟΠΙΩΝ ΣΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ”.
Ο ανάδοχος σε συνεργασία με τις αρμόδιες υπηρεσίες του Δήμου ενημέρωσαν το Δήμαρχο για τις εργασίες που θα πραγματοποιηθούν στο πλαίσιο της ανάπλασης.
Ο Δήμαρχος ικανοποιημένος, τόνισε ότι: “αναβαθμίζουμε αισθητικά το Δήμο μας, προχωρώντας σε δράσεις για τη βελτίωση της ποιότητας ζωής των πολιτών”.
Ο
ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΥΡΙΝΗΣ