![DSC_0009](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/08/DSC_0009-3-696x464.jpg)
Τον εναρκτήριο αγιασμό της για τη νέα ποδοσφαιρική χρονιά, πραγματοποίησε σήμερα το απόγευμα η ομάδα της Δόξας Λιανοβεργίου.
Ρεπορτάζ: Στέλιος Νίκας
Σύσσωμοι διοίκηση, προπονητής και παίκτες βρέθηκαν στο γήπεδο για να λάβουν την ευχή του ιερέα για μία επιτυχημένη αθλητική χρονιά. Ο προπονητής των κυανόλευκων Δημήτρης Αδαμίδης, μίλησε στην κάμερά μας για την αναγεννημένη φετινή Δόξα και σκιαγράφησε τα σχέδιά του για τη νέα σεζόν.