![doksa-lianobergiou-eks](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/01/doksa-lianobergiou-eks.jpg)
Σε διπλή μεταγραφική κίνηση ενίσχυσης της ομάδας προχώρησε η διοίκηση της Δόξας Λιανοβεργίου. Απέκτησε το νεαρό και ταλαντούχο χαφ Νίκο Τσιρίδη(18 χρ) από την ΑΕ Αλεξάνδρειας και τον επίσης χαρισματικό κεντρικό αμυντικό Κώστα Βασιλείου(24 χρ) από τον ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας.
Η διοίκηση της ομάδας καλοσωρίζει τους δύο νεαρούς ποδοσφαιριστές και τους εύχεται υγεία και καθιέρωση στο σύλλογο του Λιανοβεργίου.