![KIPS-KAPS-(9)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/02/KIPS-KAPS-9-696x391.jpg)
Παράσταση για ένα ρόλο ήταν το σημερινό ματς της Δόξας Κυψέλης με την ΑΕ Καψόχωρας, με τους γηπεδούχους να φιλοδωρούν με επτά γκολ τους φιλοξενούμενους.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Σε εκπληκτική κατάσταση οι γηπεδούχοι, με τον Αποστολόπουλο να κάνει χατ τρικ πετυχαίνοντας ένα γκολ αλα …Ρονάλντο!
Τα γκολ της Δόξας σημείωσαν οι Αποστολόπουλος (8΄, 30΄, 60΄), Παπαδόπουλος (16΄), Λέσι (25΄), και Γιδαρόπουλος (48΄). Για την ΑΕ Καψόχωρας σκόραρε ο Μουσενίκας στο 19΄.
Δείτε στιγμιότυπα του αγώνα στο βίντεο:
Φωτο:
![KIPS KAPS 1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/02/KIPS-KAPS-1.jpg)
![KIPS KAPS 2](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/02/KIPS-KAPS-2.jpg)