![νερό βρύση](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/04/νερό-βρύση-696x417.jpg)
Στα πλαίσια του ετήσιου καθαρισμού των υδατόπυργων και των υδατοδεξαμενών που πραγματοποιεί η επιχείρηση της ΔΕΥΑ Αλ ,ανακοινώνει ότι σήμερα στις 07/07/2017 ημέρα Παρασκευή και ώρα : από 08:30 πμ εως 13:30 μ.μ, στο Συνοικισμό Ν. Προδρόμου δεν θα έχει νερό, λόγω καθαρισμού του υδατόπυργου .
Μετά το πέρας των εργασιών πιθανόν να διαπιστωθεί ολιγόωρη θολότητα του νερού , μέχρι την πλήρη αποκατάσταση της πίεσης στο εσωτερικό δίκτυο διανομής νερού.
Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας .
Εκ της Τεχνικής
Υπηρεσίας της ΔΕΥΑ ΑΛ