![Τροχαία - φωτ ΑΠΕ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/08/Τροχαία-φωτ-ΑΠΕ-696x392.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Η Δ.Ε.Υ.Α Αλεξάνδρειας σας ενημερώνει ό,τι στις 18/01/2023 ημέρα Τετάρτη και απο 08:00 π.μ εως 18:00 μ.μ δε θα επιτρέπεται η διέλευση οχημάτων στο τμήμα επι της οδού Εθνικής Αντίστασης από τη διασταύρωση με την οδό Ν.Πλαστήρα ( ΚΤΕΛ) μέχρι την διασταύρωση με την οδό Μακεδονομάχων , λόγω εκτέλεσης εργασιών για την αποκατάσταση βλάβης αποχέτευσης έμπροσθεν του Δημαρχείου.
Για την ΔΕΥΑ Αλεξάνδρειας
Τόκας Σωτήριος
Πρόεδρος ΔΕΥΑ Αλεξάδρειας