![νερό](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/02/νερό-696x408.jpg)
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε πως σύμφωνα με τις εργαστηριακές μελέτες που πραγματοποιήθηκαν , η έκθεση αποτελεσμάτων μοριακής ανάλυσης δειγμάτων υγρών αποβλήτων έδειξε πως στα λήμματα του Δήμου μας δε βρέθηκε στέλεχος του ιού COVID-19.
Καθώς η προστασία της δημόσιας υγείας είναι η απόλυτη προτεραιότητα μέλημα όλων μας είναι να τηρούμε τα προληπτικά μέτρα κατά της διασποράς του ιού με σεβασμό στους συμπολίτες μας και ειδικότερα στις ευπαθείς ομάδες για την αποτροπή κρουσμάτων.