![aster alex](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/07/aster-alex.jpg)
Η διοίκηση του ΑΣΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ συνεχίζει τις κινήσεις ενίσχυσης του δυναμικού και ανακοίνωνει την έναρξη συνεργασίας με τους Κουτσιάδη Δημήτρη και Κουλουμπριτσίδη Χρήστο.
Ο πρώτος (25 ετών από Άρη Παλαιού Σκυλιτσίου) θα πλαισιώσει δυναμικά την αμυντική λειτουργία της ομάδας και ο δεύτερος (27 ετών από Εθνικό Κλειδίου) συμφώνησε να φορέσει τα μπλε και θα αποτελέσει τη γραμμή κρούσης για τον Αστέρα τη φετινή περίοδο.
Η διοίκηση τους καλωσορίζει και τους εύχεται μια χρονιά μακριά από τραυματισμούς και πολλές επιτυχίες.