Άρης Παλαιοχωρίου – ΓΑΣ Κοπανού 2-1. Σπουδαία νίκη με ανατροπή του Άρη! – Βίντεο – φωτο

Σπουδαία νίκη για το νεανικό σύνολο του Άρη Παλαιοχωρίου επί του ΓΑΣ Κοπανού με 2-1, στο αποψινό ματς που έγινε στο γήπεδο του Παλαιοχωρίου.

Ρεπορτάζ: Γιώργης  Γκιώνης

Έπειτα από ένα μοιρασμένο πρώτο ημίχρονο όπου ο Κοπανός προηγήθηκε στο σκόρ, στην επανάληψη οι παίκτες του Γιώργου Απόσογλου κυριάρχησαν στον αγωνιστικό χώρο και κατάφεραν να κάνουν μια σπουδαία ανατροπή.

Τα γκολ σημείωσαν ο Κώστας Ντέλλας στο 12′, ισοφάρισε ο νεαρός Κώστας Γιοβανόπουλος στο 55′, για να χαρίσει ο Άρης Μιχαηλίδης τους τρεις βαθμούς της νίκης στο Παλαιοχώρι στο 80′ με μακρινό δυνατό σουτ.

Δείτε στιγμιότυπα του αγώνα στο βίντεο:

Φωτό:

α1 1α2 1α3 1α4 1α5 1α6 1α7 1α8 1α9

Προηγούμενο άρθροΑ1 ΕΠΣ Ημαθίας – Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής
Επόμενο άρθροΔόξα Λιανοβεργίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 1- 4. Πολύ ανώτερος ο ΠΑΟΚ! – Βίντεο – φωτο