![α6](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/10/α6-1-696x426.jpg)
Σπουδαία νίκη για το νεανικό σύνολο του Άρη Παλαιοχωρίου επί του ΓΑΣ Κοπανού με 2-1, στο αποψινό ματς που έγινε στο γήπεδο του Παλαιοχωρίου.
Ρεπορτάζ: Γιώργης Γκιώνης
Έπειτα από ένα μοιρασμένο πρώτο ημίχρονο όπου ο Κοπανός προηγήθηκε στο σκόρ, στην επανάληψη οι παίκτες του Γιώργου Απόσογλου κυριάρχησαν στον αγωνιστικό χώρο και κατάφεραν να κάνουν μια σπουδαία ανατροπή.
Τα γκολ σημείωσαν ο Κώστας Ντέλλας στο 12′, ισοφάρισε ο νεαρός Κώστας Γιοβανόπουλος στο 55′, για να χαρίσει ο Άρης Μιχαηλίδης τους τρεις βαθμούς της νίκης στο Παλαιοχώρι στο 80′ με μακρινό δυνατό σουτ.