Απόλλων Κρύας Βρύσης – Εθνικός Γιαννιτσών 1-1. Μοιρασιά στο ντέρμπι.- Βίντεο – φωτό

Το βαθμό της ισοπαλίας μοιράστηκαν Απόλλων Κρύας Βρύσης και Εθνικός Γιαννιτσών στο ντέρμπι της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1 ΕΠΣ Πέλλας.

Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος – Κάμερα: Γιώργος Γκιώνης

Το πρώτο ημίχρονο δεν έκρυβε ιδιαίτερες συγκινήσεις, με τις δύο ομάδες να κυμαίνονται στη μετριότητα.

Στην επανάληψη παίχθηκε καλύτερο ποδόσφαιρο, με τους γηπεδούχους να καταφέρνουν να ανοίξουν το σκορ με τον Γιόνδη στο 64′. Οκτώ λεπτά αργότερα οι φιλοξενούμενοι έφτασαν στην ισοφάριση με κεφαλιά του Μπαμπαλή.