![10 01 2022 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ -ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ docx](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/01/10-01-2022-ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ-ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ-docx.jpg)
Η Ιδιωτική Κεφαλαιουχική Εταιρεία με την επωνυμία «Ορεινός Τουρισμός ΙΚΕ», πλειοδότησε στη σημερινή ανοικτή διαδικασία (Δευτέρα 10.01.2022) της δημοπρασίας εκμίσθωσης του Χιονοδρομικού Κέντρου «3 – 5 Πηγάδια» που πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Νάουσας.
Η εν λόγω εταιρεία η οποία ανακηρύχθηκε ανάδοχος θα κληθεί, όπως προβλέπει η σχετική διακήρυξη, να υπογράψει το σχετικό συμφωνητικό εκμίσθωσης του Χιονοδρομικού Κέντρου «3 – 5 Πηγάδια» για 23 έτη.