![DSC09238](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/02/DSC09238-696x391.jpg)
Στη Στέγη Ποντίων Αλεξάνδρειας, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων των 1ου και 5ου Δημοτικών Σχολείων διοργάνωσε σήμερα το μεγάλο του αποκριάτικο Μασκέ Πάρτι.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Η αίθουσα κυριολεκτικά κατακλύστηκε από μικρούς μασκαράδες, γονείς και δασκάλους. Το κέφι των παιδιών απογειώθηκε με χαρούμενη μουσική, όπως και με την παρουσία του κλόουν και της νεράιδας.
Ο δραστήριος πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων των δύο Σχολείων Βασίλης Μπαμπαλής και η διευθύντρια του 1ου Δημοτικού Κική Μουσαφίρη καλωσόρισαν θερμά όλο τον κόσμο και διεύθυναν άψογα την όλη διοργάνωση.
Και του χρόνου!!!