![ΟΠΑΚΟΜ οπακομ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/10/ΟΠΑΚΟΜ-οπακομ-696x413.jpg)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Ο Οργανισμός Προσχολικής Αγωγής και Κοινωνικής Μέριμνας Δήμου Αλεξάνδρειας σας προσκαλεί
την Τετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 4:30 μμ στην ομιλία του Νευρολόγου κ. Τζιοβάρα Δημήτριου με θέμα : << Ανοϊκά Σύνδρομα και Νόσος Αlzheimer. Ιατρική και Κοινωνική Προσέγγιση.>> Η ομιλία θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα ψυχαγωγίας του ΚΑΠΗ.
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ σε όλα τα μέλη του ΚΑΠΗ και στους Δημότες μας .
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ. ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ