![DSC07186](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/04/DSC07186-696x391.jpg)
Στη χθεσινοβραδινή συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου του Δήμου Αλεξάνδρειας, αποφασίστηκε ομόφωνα η σύνταξη και κατάθεση επίσημου ψηφίσματος προς την Επίτροπο του Ελεγκτικού Συνεδρίου υπέρ των συμβασιούχων δημοτικών καθαριστών, που παραμένουν απλήρωτοι κατά τους τελευταίους 3 μήνες.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Επίσης συμφωνήθηκε η από κοινού σύνταξη του Κανονισμού Οργάνωσης και Λειτουργίας του Δήμου.