![ΟΠΑΚΟΜ οπακομ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/10/ΟΠΑΚΟΜ-οπακομ-696x413.jpg)
Ο Πρόεδρος του Οργανισμού Προσχολικής Αγωγής και Κοινωνικής Μέριμνας Δήμου Αλεξάνδρειας κάνει γνωστό στα μέλη του ΚΑΠΗ και στους δημότες του Δήμου Αλεξάνδρειας ότι όσοι θέλουν να παρακολουθήσουν τoυς Γ΄ Χαιρετισμούς στην μονή Aγίου Αθανασίου στον Κολινδρό , την Παρασκευή 9 Μαρτίου, θα πρέπει να δηλώσουν έγκαιρα συμμετοχή στην Κοινωνική Λειτουργό Ιωαννίδου Μερόπη, στο τηλέφωνο 2333026743.
Ώρα αναχώρησης 3.30 μ.μ.
Τιμή 4 € το άτομο.