![1ο Γυμνάσιο Λύκειο Αλεξάνδρειας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/11/1ο-Γυμνάσιο-Λύκειο-Αλεξάνδρειας-696x392.jpg)
Αναβάλλεται ο ετήσιος χορός του 1ου ΓΕΛ Αλεξάνδρειας που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί αύριο στις 18 Νοεμβρίου στο «Αλεξάνδρειο Μέλαθρον».
Ο ετήσιος χορός θα διεξαχθεί κανονικά το επόμενο Σάββατο 25 Νοεμβρίου στον ίδιο χώρο. Δείτε αναλυτικά την ανακοίνωση των μαθητών της Γ ‘ Τάξης του 1ου ΓΕΛ Αλεξάνδρειας :
«Λόγω των ανυπέρβλητων αντικειμενικών δυσκολιών εξαιτίας της συνεχιζόμενης κακοκαιρίας, ο χορός αποφοίτησης των μαθητών της Γ’ τάξης του 1ου ΓΕΛ Αλεξάνδρειας που ήταν προγραμματισμένος για τις 18 Νοεμβρίου αναβάλλεται για το επόμενο Σάββατο 25 Νοεμβρίου2017».
Τα μαθητικά συμβούλια και η διεύθυνση του «Αλεξάνδρειον Μέλαθρον» σας περιμένουμε το επόμενο Σάββατο.