![Τα παιδιά της Άνοιξης εκσ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/05/Τα-παιδιά-της-Άνοιξης-εκσ-696x378.jpg)
O Φιλανθρωπικός μη Κερδοσκοπικός Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων ΑμεΑ Ν. Ημαθίας & το Μικτό Κέντρο Διημέρευσης – Ημερήσιας Φροντίδας, Απασχόλησης και Κατάρτισης (ΑμεΑ) « Τα Παιδιά της Άνοιξης» ευχαριστούν θερμά:
- Τη Διεύθυνση και το Εκπαιδευτικό Προσωπικό του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Αλεξάνδρειας, για την προσφορά εδεσμάτων προς τους ωφελούμενους του Κέντρου.
‘‘Στηρίζουμε το έργο μας στη συμμετοχή σας’’
ΑΠΟ ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ