![KAP-ALX-(13)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/03/KAP-ALX-13-696x391.jpg)
Σημαντικού ενδιαφέροντος ενημέρωση πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στην αίθουσα του ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, με θέμα: “Γρίπη στην τρίτη ηλικία, επιπτώσεις και αντιμετώπισή της”.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Εισηγήτρια του θέματος ήταν η ιατρός παθολόγος κα Δέσποινα Φιλιππίδου, ενώ παραβρέθηκε αρκετός κόσμος και μεταξύ αυτών ο πρόεδρος του ΟΠΑΚΟΜ Σάκης Παντόπουλος, ο υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Ημαθίας Κίμων Παράσχου και η υποψήφια δημοτική σύμβουλος Αλεξάνδρειας Όλγα Μοσχοπούλου.