![Αγροτικός Αστέρας Πλατέος 1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/07/Αγροτικός-Αστέρας-Πλατέος-1.jpg)
Το Δ.Σ του Αγροτικού Αστέρα Πλατέος είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την παραμονή στην ομάδα μας για την σεζόν 2017-2018 των παρακάτω ποδοσφαιριστών :
Ν. Μουσκεφτάρας, Σ.Συμεωνίδης, Λ. Ευαγγελινός, Α. Μηνούδης, Γ. Παντόπουλος, Γ. Καλλογιάννης, Γ. Τερζίδης, Κ. Καρβούνης, Σ. Τοπαλίδης, Λ. Τσογμελίδης, Τ. Χουσείνογλου, Ρ. Μπακιρτζής, Α. Κιοσέογλου, Η. Ελευθεριάδης, Χ. Σκεντερίδης, Χ. Χουσείνογλου, Σ. Καραούσογλου. Τους ευχόμαστε μια χρονιά γεμάτη υγεία χωρίς τραυματισμούς, γεμάτη επιτυχίες και υλοποίηση του στόχου της ομάδας.
![Διτσόλας Στέλιος](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/07/Διτσόλας-Στέλιος.jpg)
Επίσης ευχόμαστε ολόψυχα καλή επιτυχία και καλή συνέχεια στην καριέρα και στην ζωή του Στέλιου Διτσόλα (Stelios Ditsolas) ο οποίος έδωσε τα πάντα για την ομάδα μας την αγάπησε και αγαπήθηκε και οι δρόμοι μας χωρίζουν φιλικά.
Με τιμή το Δ.Σ του Αγροτικού Αστέρα Πλατέος.