![Τάσος-Χουρσουζίδης](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/06/Τάσος-Χουρσουζίδης.jpg)
Η ομάδα μας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την συνεργασία με τον προπονητή Τάσο Χουρσουζίδη, αναλαμβάνοντας την τεχνική ηγεσία της ομάδας για την σεζόν 2018/19
Ο Τάσος Χουρσουζίδης είναι κάτοχος διπλώματος UEFA B, ενώ φέτος ολοκληρώθηκε ο κύκλος μαθημάτων για την απόκτηση διπλώματος UEFA A. Πρόκειται για μια επιλογή που αναμένεται να βοηθήσει σημαντικά την ομάδα μας στην προσεχή κούρσα της Α’ Ερασιτεχνικής.
Τέλος να αναφέρουμε ότι ο Τάσος Χουρσουζίδης ήταν ποδοσφαιριστής του Αστέρα την χρονιά 2007-08 και ήταν συμπαίκτης των μελών του σημερινού Δ.Σ
Τάσο σου ευχόμαστε να πετύχεις όλους τους στόχους, τόσο σε προσωπικό επίπεδο όσο και σε ομαδικό. Καλή επιτυχία στο δύσκολο έργο σου!!!