![DSC_0005](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/10/DSC_0005-4-696x464.jpg)
Την ευκαιρία να δοκιμάσουν ποδοσφαιριστές και σχήματα είχαν οι δύο προπονητές Μέρκος Καραλιόπουλος και Άρης Απόσογλουεν όψη των μελλοντικών τους υποχρεώσεων.
Ρεπορτάζ: Στέλιος Νίκας
Πιο συγκεκριμένα η ΑΕΚ Καμποχωρίου την Κυριακή θα αντιμετωπίσει την Δόξα Κυψέλης στην Κυψέλη στην πρεμιέρα της Γ’ Ερασιτεχνικής ΕΠΣ Ημαθίας ενώ ο Άρης Παλαιοχωρίου θα αντιμετωπίσει στο γήπεδο του την Ποντιακή Νεολαία Αράχου. Τελικό σκορ 2-7 για τον Άρη Παλαιοχωρίου.