ΑΕ Σχοινά -Αγροτικός Αστέρας Πλατέος 5-4: Εγγλέζικο σκορ σε ένα ενδιαφέρον φιλικό… ( Φώτο – Βίντεο )

Από ένα ημίχρονο είχαν οι δύο ομάδες στο πολύ ενδιαφέρον φιλικό που έδωσαν σήμερα στο γήπεδο της ΑΕ Σχοινά.

Οι γηπεδούχοι παίζοντας ολοκληρωτικό ποδόσφαιρο στο πρώτο ημίχρονο δημιούργησαν αρκετές ευκαιρίες και κατάφεραν να πετύχουν τέσσερα γκολ. Στην επανάληψη οι παίκτες του βασίλη παπαδημητρίου ανέκαμψαν κατάφεραν να ισοφαρίσουν το παιχνίδι σε 4-4 ενώ ο Κωτούλας με χτύπημα πέναλτι λίγο πριν τη λήξη έδωσε τη νίκη στην ομάδα της ΑΕ Σχοινά.

Σκόρερ για την ομάδα της ΑΕ Σχοινά χρίστηκαν Αρίδας (2) , Γιάνγκου, Κωτούλας, Σεβαστιάδης. Για τον Πλατύ 0σκόραραν οι Καραούσογλου ( 2) Παπαδημητρίου,Μπακιρτζής.

Δείτε στιγμιότυπα – γκολ στο βίντεο:

DSC01503DSC01506DSC01508DSC01510DSC01511

Προηγούμενο άρθροΑλεξάνδρεια: Σχολικοί αγώνες ανωμάλου δρόμου στο Αμφιθέατρο – (βίντεο-φωτό)
Επόμενο άρθροΦιλικό: Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 2-3 (βίντεο-φωτό)