![dsc06423](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/10/DSC06423-696x391.jpg)
Στα πράσινα της ΑΕ Αλεξάνδρειας ξανά μετά από 1,5 χρόνο απουσίας όπου φόρεσε με επιτυχία τη φανέλα της Ποντιακής νεολαίας Αράχου, ο έμπειρος αμυντικός Λάμπρος Μαγγανάρης.
Ο 32χρονος παίκτης, ήταν την προπέρσινη σεζόν ο αρχηγός και στυλοβάτης της άμυνας της ΑΕ Αλεξάνδρειας σε εκείνη την αξέχαστη χρονιά των υπερπρωταθλητών της Α2 ΕΠΣΗ.
![dsc06423](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/10/DSC06423.jpg)
Ήδη ξεκίνησε προπονήσεις με την ομάδα του Κυριάκου Καρασαββίδη και σύντομα αναμένεται να διεκδικήσει θέση βασικού στην αρχική ενδεκάδα.