ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Κοπανός 5-0. Ποδαρικό με επίδειξη δύναμης για την Α.Ε. – Βίντεο και Φώτο

Χωρίς να κουραστεί ιδιαίτερα η ομάδα  του Δημήτρη Πρίντζιου ξεκίνησε με το δεξί τις υποχρεώσεις για την καινούργια χρονιά επικρατώντας με 5-0 στο ΔΑΚ του ΓΑΣ Κοπανού.

Ρεπορτάζ: Γιώργος Γκιώνης

Το χορό των γκολ άνοιξε ο Λίτσι στο 13’ με τον Τσιρίδη να σημειώνει το δεύτερο τέρμα για τους γηπεδούχους, ενώ άλλα δύο  τέρματα πέτυχαν οι Πιπιλιάρης Ι. και Δημόπουλος σκορ με το οποίο τελείωσε το ημίχρονο.

Σκορ ημιχρόνου 4-0

Ο Λίτσι στο δεύτερο ημίχρονο πέτυχε το σημερινό δεύτερο του τέρμα στο 72’ διαμορφώνοντας τον τελικό δείκτη του σκορ σε 5-0.

Επόμενο παιχνίδι για την ΑΕ η εκτός αναμέτρηση με την Κίτρινη Θύελλα Πατρίδας, ενώ ο Κοπανός θα αντιμετωπίσει στην Άγιο Γεώργιο τον τοπικό Απόλλωνα.

DSC04200 DSC04202 DSC04205 DSC04206 DSC04209 DSC04210 DSC04217 DSC04218 DSC04219 1 DSC04220 DSC04221 DSC04222

Προηγούμενο άρθροΕΠΣ Ημαθίας: Με νίκες ξεκίνησε το 2024 για Αλεξάνδρεια και ΦΑΣ. Όλα τα αποτελέσματα