![received_2770577736510606](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/08/received_2770577736510606.jpeg)
Μία ακόμα σημαντική προσθήκη για την επιθετική γραμμή της Αλεξάνδρειας αποτελεί ο 31χρονος επιθετικός Γιώργος Λέκκας που αποκτήθηκε από τον Μακεδονικό Μικρού Μοναστηρίου.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Η Α.Ε ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του επιθετικού Λέκκα Γεώργιου(31 ετών) από την ομάδα του Μακεδονικού Μικρού Μοναστηρίου (Εθνικός Κλειδίου , Νίκη Αγκαθιάς , Αναγέννηση Χαλκηδόνας , Δόξα Αδένδρου , Αλεξάνδρεια 2 χρόνια και 1 χρόνο στην Δ’ εθνική ). Του ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες με τα χρώματα της ομάδας μας .