![Σεβασμιώτατος-Μητροπολίτης-Βεροίας,-Ναούσης-και-Καμπανίας-2](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/02/Σεβασμιώτατος-Μητροπολίτης-Βεροίας-Ναούσης-και-Καμπανίας-2-696x522.jpg)
Στα πλαίσια εθιμοτυπικών επισκέψεων, ο Διευθυντής της Δ.Α.Ημαθίας, Αστυν.Διευθυντής ΣΙΜΟΥΛΗΣ Χρήστος, την Παρασκευή 17-02-2017, επισκέφθηκε τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας κ.κ Παντελεήμων, τον Διοικητή της 1ης Μεραρχίας Πεζικού, Υποστράτηγο ΣΙΜΟ Χρήστο, τον Αντιπεριφερειάρχη της Π.Ε.Ημαθίας κ. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ Κωνσταντίνο και τον Δήμαρχο Βέροιας κ. ΒΟΡΓΙΑΖΙΔΗ Κωνσταντίνο.
Οι ανωτέρω καλωσόρισαν τον νέο Διευθυντή της Δ.Α.Ημαθίας και του ευχήθηκαν καλή επιτυχία στα νέα του καθήκοντα ενώ παράλληλα βεβαιώθηκε από όλους ότι θα υπάρχει άριστη συνεργασία μεταξύ των Φορέων και Υπηρεσιών.
![Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Βεροίας Ναούσης και Καμπανίας](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/02/Σεβασμιώτατος-Μητροπολίτης-Βεροίας-Ναούσης-και-Καμπανίας.jpg)
![Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Βεροίας Ναούσης και Καμπανίας 2](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/02/Σεβασμιώτατος-Μητροπολίτης-Βεροίας-Ναούσης-και-Καμπανίας-2.jpg)
![Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε.Ημαθίας](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/02/Αντιπεριφερειάρχης-Π.Ε.Ημαθίας.jpg)
![Δήμαρχος Βέροιας](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/02/Δήμαρχος-Βέροιας.jpg)
![Διοικητή 1ης Μεραρχίας Πεζικού](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/02/Διοικητή-1ης-Μεραρχίας-Πεζικού.jpg)