![agr-as-1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/12/agr-as-1-696x391.jpg)
Φιλικό δείπνο παρέθεσε σήμερα το βράδυ η διοίκηση του Αγροτικού Αστέρα Πλατέος στους παίκτες και τον προπονητή της ομάδας στο κοσμικό εστιατόριο-μεζεδοπωλείο «ΚΨΜ», στον πεζόδρομο της Αλεξάνδρειας.
Μετά το προβλεπόμενο ρεπό της ομάδας την περασμένη αγωνιστική και ενόψει του Σαββατιάτικου αγώνα στην έδρα του Ερμή Τριλόφου, η ομάδα του Αστέρα στοχεύει τη νίκη στον τελευταίο αυτό ματς του α΄ γύρου του πρωταθλήματος της Β ΕΠΣΗ.
Η διοίκηση, το τεχνικό επιτελείο και οι παίκτες, ευχαριστούν θερμά τον κ. Πρόδρομο Κιρτικίδη για την ευγενική προσφορά του σημερινού δείπνου.