Την πρώτη της νίκη μακριά από το ΟΑΚΑ μετά από οκτώ μήνες, πανηγύρισε η ΑΕΚ. Στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής της Super League πέρασε με 2-0 από τη Βέροια, με σκόρερ τους Μπακασέτα (19΄), Βάργκας (87΄).
ΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΚ – Ο παίκτης της ΑΕΚ Αντρέ Σιμόες και ο παίκτης της Βέροιας διεκδικούν την μπάλα κατά τη διάρκεια του αγώνα Βέροια – ΑΕΚ για την 4η αγωνιστική πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκα στο δημοτικό στάδιο Βέροιας, Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου 2016. Τελικό σκορ Βέροια-ΑΕΚ 0-2. ΑΠΕ-ΜΠΕ/ΑΠΕ-ΜΠΕ/ΤΑΣΟΣ ΑΣΙΚΙΔΗΣ
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει