![tzav-pa](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/09/tzav-pa.jpg)
Ο Γιώργος Τζαβέλλας ανανέωσε τη συνεργασία του με τον ΠΑΟΚ μέχρι το 2020.
Ο Έλληνας κεντρικός αμυντικός φαίνεται πως θα παραμείνει για πάντα κάτοικος Τούμπας αφού τα βρήκε σε όλα με τον «δικέφαλο του Βορρά» και επέκτεινε τη συνεργασία του.
Ο Έλληνας κεντρικός αμυντικός φαίνεται πως θα παραμείνει για πάντα κάτοικος Τούμπας αφού τα βρήκε σε όλα με τον «δικέφαλο του Βορρά» και επέκτεινε τη συνεργασία του.