![Α.Ε. Αλεξάνδρειας αε Αλεξάνδρειας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/06/Α.Ε.-Αλεξάνδρειας-αε-Αλεξάνδρειας-696x357.jpg)
Η ΑΕ Αλέξάνδρειας ανακοινώνει την απόκτηση του Θεόδωρου Νικολαϊδη, που την περσινή χρονιά αγωνίστηκε με μεγάλη επιτυχία κάτω από τα γκολπόστ του Ατρόμητου Διαβατού.
Ο 17χρονος (3/2/1999) τερματοφύλακας θεωρείται ανερχόμενο ταλέντο στον νομό μας και μάλιστα πρόσφατα συμμετείχε στα δοκιμαστικά της Φορτούνα Ντίσελντορφ, όπου ξεχώρισε με τις επιδόσεις του και άφησε το στίγμα του, καθώς ο σύλλογος από τη Γερμανία θα τον παρακολουθήσει τη νέα σεζόν που θα αγωνιστεί στην ομάδα μας. Θοδωρή καλώς ήρθες στην ομάδα μας, να είσαι γερός και δυνατός, με πολλές διακρίσεις”