![Α.Ε. Αλεξάνδρειας αε Αλεξάνδρειας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/06/Α.Ε.-Αλεξάνδρειας-αε-Αλεξάνδρειας-696x357.jpg)
H διοίκηση , το προπονητικό team και οι παίκτες της Α.Ε. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ καλούν τους φίλους της ομάδας στον 1ο επίσημο αγώνα της. Η ομάδα μας αντιμετωπίζει για την 1η φάση του κυπέλλου την ομάδα της Δόξας Νάουσας. Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου και ώρα 5 το απόγευμα στο δημοτικό γήπεδο Αλεξάνδρειας. Σας περιμένουμε όλους για ένα δυνατό ξεκίνημα… ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ….ΟΛΟΙ Α.Ε. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ…..